Sagaform to jedna z czołowych marek zajmujących się opracowywaniem, dystrybucją i sprzedażą produktów wytwarzanych według wzorów skandynawskich. Powstała w 1989 roku i od początku produkty Sagaform były tworzone z myślą o to idealnym prezencie – dla kogoś innego albo dla siebie. Każdy produkt z naszej szerokiej oferty

PREZENTY, KTÓRE SAM CHCIAŁBYŚ OTRZYMAĆ.

Kluczowe dla marki Sagaform hasła to ”joyful” i ”innovative”. Upominki, które kreujemy muszą zawierać w sobie element innowacyjności i dawać radość. Innymi słowy - Sagaform to radosne, innowacyjne prezenty do kuchni i na pięknie zastawiony stół - zarówno w salonie jak i na tarasie.

Zależy nam i ciężko pracujemy nad tym, aby Waszą pierwszą myślą, kiedy pojawia się temat sobotniego przyjęcia u znajomych, powitania nowych osób w sąsiedztwie, obdarowania współpracowników czy klientów, były produkty Sagaform, które dzięki swojej unikalności i doskonałej jakości wykonania, są prezentami idealnymi.

Aby było to możliwe, współpracujemy z najlepszymi projektantami, osobami rozumiejącymi wartości, które leżą w centrum naszej marki, a jednocześnie nadążającymi za najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i stylu życia. Nie ma lepszego sposobu na danie naszym klientom najwyższej klasy produktów w skandynawskim stylu.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspaniałego świata Sagaform.

 

UPOMINKI DOSKONALE DOPASOWANE

W Sagaform znajdziesz szeroki wybór produktów, które mogą być łatwo oznakowane, zarówno logotypem jak i dłuższym hasłem. Wszystko po to, aby stały się idealnym medium reklamowym. Daj się zainspirować naszym produktom!