Sagaform
Kluczowe frazy dla marki Sagaform to słowa "radosny" oraz "innowacyjny", ponieważ każdy z produktów nie tylko musi zawierać element innowacyjności, ale również powinien dawać radość zarówno obdarowanemu, jak i osobie wręczającej upominek. Radosne i innowacyjne prezenty do kuchni, na pięknie zastawiony stół - w salonie, na tarasie, dla przyjaciół, dla rodziny lub dla własnej uciechy.

Marka Sagaform współpracuje z najlepszymi projektantami, osobami postrzegającymi świat zgodnie z wartościami z którymi identyfikuje się Sagaform. Jednocześnie projektanci z którymi nawiązują współprace to ludzie nadążającymi za najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i stylu życia. Zanurz się w świecie wspaniałego skandynawskiego stylu Sagaform i daj się zainspirować!
LOGO VICTORIAN
Victorian
Najważniejszy jest zapach. Niektórzy pracują w całkowitej ciszy, a niektórzy preferują harmider. Niezależnie od tego są takie elementy życia, które przenoszą nas w czasie, w inny wymiar rzeczywistości. To właśnie czyni Victorian, tworzy nowy wymiar za pomocą doznań, okrytych nutą tajemniczości i sensualności oraz opakowanych w miły dla oka sposób. Mamy nadzieję, że takie połączenie zapewni wspaniałe samopoczucie oraz odkryje przed Tobą potężną moc zapachów.

Odkryj Victorian, nową, szwedzką markę należącą do grupy marek Sagaform w ofercie Texet Poland. Ponad 100 aromatycznych produktów w pięknych opakowaniach. Idealne na wykwintny, elegancki prezent.
Vakinme
Marka ekskluzywnych wegańskich kosmetyków inspirowanych nordycką naturą. Z produktami marki Vakinme poczujesz bliskość z przyrodą, organiczne, surowe, ale i odświeżające doznanie. Kosmetyki Vakinme to podróż w którą warto się udać.
Logo BYON
ByON
Marka ByON to wyjątkowe szwedzkie produkty dekoracyjne, wyposażenia wnętrz oraz użytku codziennego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapragniesz posiadać wiele rzeczy z asortymentu marki ByON.
Logo D&J
D&J Lord Nelson
Marka D&J Lord Nelson to wyjątkowe produkty dekoracyjne i akcesoria do domu, m.in. ręczniki, koce i torby. Oferta D&J wyróżnia się starannością wykonania w prostej i oryginalnej skandynawskiej stylistyce.