O markach

logosagaform

Kluczowe frazy dla marki Sagaform to słowa "radosny" oraz "innowacyjny", ponieważ każdy z produktów nie tylko musi zawierać element innowacyjności, ale również powinien dawać radość zarówno obdarowanemu, jak i osobie wręczającej upominek. Radosne i innowacyjne prezenty do kuchni, na pięknie zastawiony stół - w salonie, na tarasie, dla przyjaciół, dla rodziny lub dla własnej uciechy.

 

Marka Sagaform współpracuje z najlepszymi projektantami, osobami postrzegającymi świat zgodnie z wartościami z którymi identyfikuje się Sagaform. Jednocześnie projektanci z którymi nawiązują współprace to ludzie nadążającymi za najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i stylu życia. Zanurz się w świecie wspaniałego skandynawskiego stylu Sagaform i daj się zainspirować!

 

 

logosagaform

 

Marka D&J (Lord Nelson, Lord Nelson Victory, Queen Anne, Nightingale) powstała w 1975 roku w Szwecji, w małym miasteczku Dingle. Na początku była to firma rodzinna, jednak z każdym rokiem rozrastała się, aż dołączyła do koncernu New Wave Group. Pomimo tego, nie utraciła swego lokalnego charakteru.

 

W ramach marek D&J w ofercie znajdują się najwyższej jakości ręczniki, koce, pledy, akcesoria kuchenne, łazienkowe, plażowe, piknikowe oraz inne przydatne przy aktywnym wypoczynku akcesoria. Marka stawia ogromny nacisk, aby praktyczne produkty były jednocześnie estetyczne i stanowiły ozdobę każdego wnętrza w którym się znajdują.