Wyprawa rowerowa? Piknik? Nie zapomnij o apteczce!

Mocna, nieprzemakalna i niezastąpiona. Karabińczyk umożliwia przyczepienie. Zapięcie na zamek ułatwia szybki dostęp do zawartości.

Wyprawa rowerowa? Piknik? Nie zapomnij o apteczce!

Dostępna w dwóch kolorach (Apteczka Sagaform szara, Apteczka Sagaform czerwona) apteczka marki Sagaform, dostarcza wszystkich niezbędnych elementów - zawiera plastry samoprzylepne, sterylne, nasączone gaziki, trójkątną chustę, bandaże (zwykły i elastyczny), antyseptyczne chusteczki, nożyczki i agrafki.

Karabińczyk sprawia, że można ją doczepić do plecaka, szlufki spodni, torby rowerowej. Trwała i mocna, nieprzemakalna. Zapinana na zamek, dzięki czemu masz łatwy dostęp do zawartości.


Każdego dnia, w domu, w pracy czy w podróży, jesteśmy narażeni na skaleczenia, urazy, a nawet groźniejsze wypadki, w których sami będziemy potrzebowali pierwszej pomocy albo będziemy musieli udzielić jej osobom trzecim. Dlatego zawsze powinniśmy mieć w pobliżu apteczkę pierwszej pomocy.

Apteczka ma nam zapewniać poczucie bezpieczeństwa, dlatego powinniśmy ją mieć w domu, w samochodzie, w zakładzie pracy. Powinniśmy ją także zabierać wyruszając w podróż, niezależnie od tego, jak daleko się wybieramy.