Poznaj Sagaform Coffee Collection 2015

Poszerzona oferta kubków marki Sagaform w niezwykłej sesji razem z Mistrzami Art Latte! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą.

Poznaj Sagaform Coffee Collection 2015

Brisman Kawowy Bar prowadzony w Poznaniu przez wielokrotnych Mistrzów Baristów i Latte Art – Agnieszkę Rojewską i Mateusza Gacę, stał się na jeden dzień scenerią niezwykłej sesji. Produkty marki Sagaform Coffee Collection – czyli nowej, rozbudowanej oferty kubkowej szwedzkie marki – zostały umieszczone we wnętrzu ich kawiarni, aby pokazać jak wspaniale prezentuje się obrandowany kubek w naturze. Co warto podkreślić, nowa oferta umożliwia brandowanie kubka na wiele sposobów i to już od 1 sztuki!

Prócz udziału we wspaniałej sesji – bariści i mistrzowie latte art, udzielili wskazówek pracownikom firmy TEXET – dystrybuującej markę Sagaform  w Polsce – jak poznać i przyrządzić najlepszą kawę.

Zdjęcie z sesji zostaną wykorzystane w nowym katalogu marki, który już na początku lutego zostanie rozesłany do współpracujących firm, a także zaprezentowany, razem z elementami kolekcji, na nadchodzących targach REMADAYS w Warszawie. Tam też będzie można spotkać się z Mistrzynią Latte Art – Agnieszką Rojewską, która na stoisku TEXET będą prezentować swoje umiejętności i raczyć gości wyśmienitą kawą.

To jak wyglądała sesja można zobaczyć tu:

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza nową ofertą i odwiedzenia naszego stoiska na nadchodzących targach!