15-17 lutego zapraszamy na Targi RemaDays!

Jak co roku, już w lutym, będzie można zapoznać się z naszą ofertą na rok 2017 podczas Targów REMADAYS. Zapraszamy na nasze stoisko!

15-17 lutego zapraszamy na Targi RemaDays!

Targi to wyjatkowe miejsce i czas, kiedy można zapoznać się z niezwykle szeroka oferta przygotowana orzez wystawców.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. W tym roku jest ich ponad 700! Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła prawie 20 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie. Liczymy, że w tym roku będzie Państwa jeszcze więcej.

Targi to też dobry moment aby zapoznać się ze wszystkimi nowościami jakie firmy przygotowały na dany rok. Na naszym stosiku zobaczą Państwo zarówno nowości odzieżowe (produkty James Harvest, Printer, Essential, D.A.D) jak i upominki (Sagaform, Lord Nelson, Queen Anne).

15-17 lutego - do zobaczenia na REMADAYS!